Divoženčin sen - část 1.

21. září 2015 v 18:13 | B. |  Povídky
Název: Divoženčin sen
Autor: B.
Žánr: Fatasy
Tato povídka mě napadla v autobusu cestou na praxi. Myslím, že se bude líbit milovníkům fantasy, yuri a elfů. Dokáže mladá elfka vyznat své city? Dopadne to s ní dobře?

Sluneční paprsky, prosvítající skrz větve stromů, ozařovaly drobné kapky rosy. Uprostřed louky, mezi nejrůznějšími druhy květin, se tiše a klidně pásl jelen.
Když zašustilo křoví, zvíře zpozornilo a zvedlo hlavu. Po chvíli se zase pustilo do otrhávání zeleně. Netrvalo to dlouho a k jelenovi se přidali dva koloušci. Sotva se drželi na nožkách a každou chvilku padali, ale když zrovna nebyli na zemi, vesele poskakovali.
Jakmile se ovšem ze křoví nedaleko od nich vynořil šíp a zasáhl jelena, který s křikem padl, rozutekli se do lesa. Do zvířete se zabodl ještě další šíp a ukončil tak jeho trápení.
Listy zašustily a ze svého úkrytu se vynořila dívka. Přes rameno měla pověšený luk, na zádech šípy. Moc oděvu na sobě neměla. Prsa měla zakryta kouskem kožešiny ze stejného zvířete, jako byla ta kolem jejího pasu. Tato provizorní sukně tak odhalovala její vypracovaná stehna. Dlouhé tmavé vlasy měla za ušima a kolem čela stáhnuté koženým páskem. Na tvářích měla dvě červené šmouhy, přes rameno pak ještě červenou dlaň - válečné pomalování.
Přistoupila ke své kořisti a podřepla si. Svýma téměř černýma očima sledovala každý záhyb nehybného těla, pohladila zvíře po srsti. Potom si odmotala lano, které měla kolem stehna a přivázala jelenovi k sobě přední nohy. Druhý konec uchopila a táhla ho tak za sebou hluboko do lesa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HonzaB HonzaB | 22. září 2015 v 15:38 | Reagovat

Dokážu si představit tu sexy holku co má na sobě jenom tolik aby jí nešlo vidět přirození a prsa. Taková drsná ale líbí se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama