Začni s úsměvem

28. září 2015 v 21:31 | B. |  Povídky
Název: Začni s úsměvem
Autor: B.
Žánr: Drabble
Počet slov: 200
Takhle bych se chtěla probouzet se svou láskou. Pravděpodobně bych zakřičela už z ložnice a zpívala bych taky :DLíně se protáhla a posadila se. Spokojeně se usmála a pohladila kočku, která klidně předla, a vypadalo to, že dokonce i spí na druhé polovině postele.
Po chvíli odhrnula peřinu a spustila nohy přes okraj postele. Chodidla se jí zabořila do měkkého koberce a ona spokojeně zavrněla. Prohrábla si vlasy a vstala. Zamířila do koupelny, vyčistila si zuby a opláchla si obličej studenou vodou. Neposedné lokny stáhla do ohonu.
Na chvíli se zastavila a zaposlouchala se. Uslyšela tiché broukání.
Zvědavě na sebe koukla do zrcadla a následovala tlumený zvuk. Vycházel z kuchyně. Pomalu a váhavým krokem se přibližovala.
Když došla na místo, tichounce se zasmála a opřela se do dveří. Mlčky a s pobaveným výrazem se dívala na hubenou dívku u jejího sporáku. Fascinovaně sledovala, jak vlní boky, pokyvuje hlavou a zpívá si. Jak jí létají dlouhé, světle hnědé vlasy kolem hlavy. Připadalo jí to ohromně roztomilé.
Malinko poskočila a vykřikla, když se jí o nohy otřela kočka. Černá chlupatá koule na ni nevinně zamrkala krásnýma žlutýma očima. Slečna u lednice se prudce otočila. Rozpačitě se usmála a přišla k ní. Vtiskla jí krátký polibek na přivítanou a věnovala zářivý úsměv…
Potom už se u kuchyňské linky vrtěly zadečky dva…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JENNm JENNm | Web | 28. září 2015 v 21:47 | Reagovat

Vtipné :) :)

2 storyplace storyplace | 29. září 2015 v 0:04 | Reagovat

Jsem ráda, že to pobavilo :) Napadlo mě to jednou večer, když jsem nemohla usnout a myslela jsem na svou drahou polovičku.
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama